MÖBLER / Skåp & hyllor / Sideboard 9952020
*
nr 995 2020
Sideboard
teak, 1950-tal, längd: 192 cm, djup: 44 cm, höjd: 76 cm
Utgick
Sista tid för bud online:
måndag 16 november 2015
kl 19:02:32
- Tema
16 nov
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.
Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: sideboard skåp teak teakmöbler trä
-
1007 Bokhylla
Axel Einar Hjorth (1888-1959), Sverige. "Lovö", NK..//
Auktionen avslutas
om en vecka
10 juni kl 19:53
-
3353 Hängskåp
1800-tal. Bredd: 68 cm, djup: 25 cm, höjd: 64 cm
Auktionen avslutas
om en vecka
10 juni kl 18:12
-
3175 Hörnvägghylla
mahogny, intarsia. Höjd: 83 cm
Auktionen avslutas
om en vecka
10 juni kl 20:25
-
3010 Hylla
med skåpdel, 1800-tal. Bredd: 70 cm. Djup: 27 cm. ..//
Auktionen avslutas
om en vecka
10 juni kl 20:15
-
3301 Skåp
1800-tal, senare benställning. Bredd: 71 cm, djup:..//
Auktionen avslutas
om en vecka
10 juni kl 18:57
*
Sideboard
Läs mer om 50/60-tal
nr 995 2020
Sideboard
teak, 1950-tal, längd: 192 cm, djup: 44 cm, höjd: 76 cm
Utgick |
|
Sista tid för bud online: |
måndag 16 november 2015 |
- Tema
16 nov
50/60-tal
PÃ¥ detta tema har vi samlat vackra och spännande föremÃ¥l frÃ¥n 1950-talet och 1960-talet.Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: sideboard skåp teak teakmöbler trä
-
1007 Bokhylla
Axel Einar Hjorth (1888-1959), Sverige. "Lovö", NK..//
Auktionen avslutas
om en vecka
10 juni kl 19:53 -
3353 Hängskåp
1800-tal. Bredd: 68 cm, djup: 25 cm, höjd: 64 cm
Auktionen avslutas
om en vecka
10 juni kl 18:12 -
3175 Hörnvägghylla
mahogny, intarsia. Höjd: 83 cm
Auktionen avslutas
om en vecka
10 juni kl 20:25
-
3010 Hylla
med skåpdel, 1800-tal. Bredd: 70 cm. Djup: 27 cm. ..//
Auktionen avslutas
om en vecka
10 juni kl 20:15 -
3301 Skåp
1800-tal, senare benställning. Bredd: 71 cm, djup:..//
Auktionen avslutas
om en vecka
10 juni kl 18:57